Bruk-Pol

O FIRMIE

Na rynku usług brukarskich istniejemy już od 1995 roku. Ponad 19-letnie doświadczenie w branży to gwarancja rzetelnie i solidnie realizowanych zleceń. Do każdego zamówienia podchodzimy w pełni indywidualnie. Naszym klientom doradzamy optymalne rozwiązania w zakresie układania kostki brukowej i granitowej. Od początku naszej działalności za cel postawiliśmy sobie uzyskanie pełnej satysfakcji klienta. Do tej pory z powodzeniem osiągamy wyznaczone priorytety.

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Źródła, zlokalizowanej w odległości niespełna 30 kilometrów od Wrocławia. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak również do firm i przedsiębiorstw. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientem.

Ciągle rozszerzamy ofertę i dostosowujemy ją do trendów obecnie obowiązujących w brukarstwie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wykonywanych przez nas prac brukarskich.

Brukarstwo na najwyższym poziomieSpecjalizujemy się w brukowaniu różnych powierzchni, w tym m.in. placów parkingowych, chodników i alejek. Wykonujemy także podjazdy, drogi dojazdowe oraz ciągi pieszo-jezdne. Naszą domeną są także usługi brukarskie związane z drobną architekturą ogrodową. Wykonujemy ścieżki ogrodowe, schody kamienne, altany i inne elementy, składające się na aranżację ogrodu.

Firma brukarska z doświadczeniemBrukowanie to od lat nasza specjalność. Zapewniamy terminową i solidną realizację prac brukarskich. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu brukarstwa. Na bieżąco śledzimy nowinki pojawiające się w tym sektorze usług i włączamy je do naszej oferty.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu wszystkie prace jesteśmy w stanie wykonać bardzo sprawnie i dokładnie. Dla naszych klientów układamy nawet najbardziej nietypowe wzory z kostki brukowej i granitowej.

Kamienie do ogrodu

foto 1 foto 2 foto 3

Skorzystaj z formularza kontantowego

Mapa strony: Strona głównaO firmiaGaleriaOfertaKontakt

tel./fax 71 31-78-594, M. Babik 603 765 452, J. Płonka 601 493 355

Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2013 przez Bruk-Pol